İade Koşulları

İADE PROSEDÜRÜ

Tüketici tarafından cayma hakkının kullanıldığı durumlarda işbu sözleşme içerisinde siparişe konu olan ürünler tüketiciye alışveriş yaptığı ödeme biçimiyle iade edilir. Hakem heyeti kararları dahil olmak üzere Tüketici sadece yaptığı ödeme yöntemiyle iade alabilir. İade prosedürleri şu şekildedir:

Kredi Kartı ile Ödeme Seçeneklerinde İade
Bankalar kredi kartıyla taksitli yapılan alışverişler için müşterilerine ödemesini taksitle yapmayı tercih edebilmektedir. Satıcı tarafından bankaya ürün bedelinin tamamı tek seferde iade edilir. Bu noktadan sonra iade süreci için BANKA ve TÜKETİCİ karşılıklı olarak sorumlu olur. Tüketici tarafından satış iptali öncesine kadar ödenen ürün taksit tutarları, kartın hesap kesim tarihiyle çakışmadığı durumlarda her ay karta 1 iade olacak şekilde yansıtılmaktadır.
Satıcı kredi kartı ile alınmış ürünler için nakit iade yapamaz.
Bankalar tarafından uygulanan taksit uygulamaları değişiklik gösterebilir. Satıcı, Banka ve Tüketici arasındaki iade süreçlerine müdahale edemez.
Tüketici işbu sözleşme içerisinde yer alan ve onu takip eden prosedürlerini kabul ettiğini taahhüt eder.

Havale ve EFT Ödeme Seçeneklerinde İade Prosedürleri
Tüketici’nin fatura adresinde bulunan kişinin ya da kullanıcı profilinin kaydı sırasında kullandığı isme iade yapılabilmektedir. Havale ve EFT gibi ödeme yöntemlerinde iade sadece HAVALE, EFT ödeme türleriyle yapılabilmektedir. Satıcı tarafından Tüketici’ye ait banka bilgilerine tek seferde iade yapılır. Satıcı ödemeyi sadece banka yoluyla yapabilmekte olup Tüketici’ye elden ya da diğer yöntemlerle iade yapamamaktadır.
Tüketici işbu sözleşme içerisinde yer alan ve onu takip eden prosedürlerini kabul ettiğini taahhüt eder.

İletişim
Giriş Yap

Güvenli ve hızlı bir alışveriş için giriş yapın.

Eposta Adresiniz
Şifreniz
Şifremi Unuttum
Buralarda yeniysen aramıza katıl.

Üye olmak çok kolay. Sadece üyelerimize özel indirimler ve kampanyalardan faydalanmak ve daha iyi bir alışveriş deneyimi için sende aramıza katıl.

Üye Ol