Berjer Seçerken Bilmen Gereken Her Şey
Berjer Seçerken Bilmen Gereken Her Şey

NASIL BERJER SEÇMELİYİM?

 

Berjer alışverişi yaparken dikkat edilmesi gereken birçok etmen bulunur. Alışveriş sırasında aceleci davranmadan önce gerekli bilgileri mutlaka araştırın.

Tekli koltuk tercih ederken ilk dikkat edilecek nokta, işçiliği ve kalitesidir. Kullanılan malzeme ve sahip olduğu işçilik, berjer fiyatlarını etkileyen ilk faktördür. Ne kadar sağlam bir ürün alırsanız, uzun yıllar kullanma şansınız da doğru orantıda artacaktır.

Almayı düşündüğünüz ürünün hangi kumaş ile döşendiği oldukça önemlidir. Son yıllarda her mobilyada olduğu gibi tekli koltuklarda da silinebilir ve çabuk yıpranmayan kumaşlar sık sık tercih ediliyor. Siz de beğendiğiniz berjerin kumaş kalitesi hakkında mutlaka bilgi almalısınız.

Kullanım amacınızı doğru belirleyin. Sadece dekoratif amaçlı kullanacağınız bir tekli koltuk için konforu belki ön planda tutmayabilirsiniz. Aktif biçimde kullanacağınız berjer modelleri ile ilgileniyorsanız, oturum minderlerinde kullanılan sünger kaliteleri ile yakından ilgilenmelisiniz.

Kitap okumak için bir mobilya bakıyorsanız, kollu olan modelleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Oturum rahatlığını etkileyen kollu berjerler, en çok tercih edilen tasarımlardan biridir.

İletişim
Giriş Yap

Güvenli ve hızlı bir alışveriş için giriş yapın.

Eposta Adresiniz
Şifreniz
Şifremi Unuttum
Buralarda yeniysen aramıza katıl.

Üye olmak çok kolay. Sadece üyelerimize özel indirimler ve kampanyalardan faydalanmak ve daha iyi bir alışveriş deneyimi için sende aramıza katıl.

Üye Ol